Договір-оферта про надання послуг

1. Цей документ являє собою відкриту пропозицію (Оферту) Kavalier beach club, щодо укладення Договору про надання послуг на викладених у цій Оферті умовах.

2. Відповідно до ст. 638 Цивільного кодексу України, в разі прийняття викладених в Оферті умов і оплати квитка через онлайн-сервіс бронювання: booking.kavalier.com.ua. , фізична особа, яка провадить акцепт цієї Оферти, отримує право (акцепт Оферти рівнозначний укладенню Договору на умовах, викладених в Оферті) на відвідування «Kavalier Beach Club».

3. Потрапити у «Kavalier Beach Club» можливо тільки після отримання на вході в касі браслету або предявленні квитка купленого через сервіс онлайн бронювання: booking.kavalier.com.ua. Вартість послуг вказана на сайті під час купівлі квитка, в самому  квитку після купівлі, та перйскурнаті на касі.

4. Відвідувач несе відповідальність за цілісність виданого браслету. Він повинен носити його на зап’ясті руки та пред’являти за вимогою персоналу «Kavalier Beach Club» до моменту виходу з території басейну.

5. Одержавши браслет, кожен відвідувач зобов’язується дотримуватись Правил відвідування «Kavalier Beach Club» , а також підтримувати чистоту і порядок на території «Kavalier Beach Club». При порушенні Правил відвідування «Kavalier Beach Club» відвідувач несе повну відповідальність згідно з даними Договором і чинним законодавством України.

6. При відвідуванні «Kavalier Beach Club» організованою групою, до складу якої входять неповнолітні особи, відповідальність за дотримання Правил відвідування «Kavalier Beach Club» несе керівник групи. Якщо учасниками групи є повнолітні особи, відповідальність за дотримання Правил відвідування «Kavalier Beach Club» несе кожен учасник групи особисто.

7. Рішення про тривалість перебування на території «Kavalier Beach Club» кожен відвідувач приймає самостійно. Оплата наданих послуг здійснюється в касі «Kavalier Beach Club», або зарезервувавши квитки онлайн через нашу систему бронювання https://booking.kavalier.com.ua

8. Час перебування в «Kavalier Beach Club» нараховується від моменту придбання вхідного квитка (браслету) до моменту його здачі на касі.

9. При перевищенні ліміту оплаченого часу відвідувач зобов’язаний додатково оплатити використаний час згідно з прейскурантом закладу.

10. Відвідувачі мають право перебувати на території «Kavalier Beach Club» тільки у встановлені години роботи «Kavalier Beach Club». Години роботи «Kavalier Beach Club» – 10.00-21.00.

11. Придбавши квиток на цілий день, відвідувач має право багаторазового входу через касу, за умови збереження цілісності браслета.

12. Забороняється приносити «Kavalier Beach Club» вироби зі скла, в тому числі посуд, а також мило, шампуні, лосьйони, інші косметичні засоби та хімічні речовини.

13. Забороняється користуватись хімічними засобами під час приймання душу у душовій зоні «Kavalier Beach Club».

14. Дозволена форма одягу для жінок у «Kavalier Beach Club» – купальний костюм, для чоловіків – плавки (заборонено одягати шорти нижче коліна).

15. На літній терасі забороняється знаходиться у купальних костюмах та рушниках. Дозволяється перебування лише у одязі.

16. На території «Kavalier Beach Club» усі діти повинні бути одягнуті у купальні костюми

17. Дітям до 12 років забороняється знаходитись у джакузі.

18. Адміністрація «Kavalier Beach Club» не несе відповідальності за збереження речей (рушників, гумових тапочок, тощо) залишених на території «Kavalier Beach Club» без нагляду.

19. Забороняється приносити в «Kavalier Beach Club» продукти харчування і напої.

20. Забороняється приносити на територію «Kavalier Beach Club» вогнепальну, газову, пневматичну і холодну зброю, колючі і ріжучі предмети, а також вибухові і легкозаймисті речовини.

21. Забороняється заходити на територію «Kavalier Beach Club» з тваринами, птахами, рептиліями та ін.

22. На території «Kavalier Beach Club» забороняється проводити торгову, рекламну, комерційну діяльність, а також фото- та відеозйомку без відповідного дозволу адміністрації.

23. Особам, поведінка яких може заважати відпочинку інших відвідувачів «Kavalier Beach Club», або особам, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, може бути відмовлено у праві на відвідування «Kavalier Beach Club».

24. Персонал «Kavalier Beach Club» залишає за собою право вживати відповідні заходи щодо відвідувачів, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, у психічно неврівноваженому стані, а також щодо відвідувачів, які не реагують на зауваження персоналу «Kavalier Beach Club» і не дотримуються даних Правил відвідування «Kavalier Beach Club».

25. Якщо відвідувач порушує дані Правила відвідування «Kavalier Beach Club» , він позбавляється права користування послугами без грошового відшкодування за невикористаний час.

26. Відвідувачам «Kavalier Beach Club» забороняється заходити в технічні і службові приміщення на території «Kavalier Beach Club». Відвідувачі, які зайшли в такі приміщення, несуть повну відповідальність за несправності і аварії, що трапились у цій зоні.

27. Відвідувачам забороняється турбувати працівників «Kavalier Beach Club», а також інших відвідувачів, грою на музичних інструментах, використанням аудіо- і відеоапаратури, переговорних пристроїв, шумом, свистом, співом, або іншими способами. Адміністрація «KavalierBeach Club» не несе відповідальності за пошкоджені на території комплексу електронні прилади.

28. Усі відвідувачі зобов’язуються дотримуватись техніки безпеки при пересуванні на території «Kavalier Beach Club».

29. Забороняється залишати дітей віком до 10 років без нагляду на всій території «Kavalier Beach Club»

30. Забороняється стрибати і пірнати у воду з бортиків джакузі і басейнів.

31. Забороняється бігати та штовхати інших відвідувачів в зоні басейнів.

32. Особи віком до 14 років мають право відвідувати «Kavalier Beach Club» тільки у супроводі дорослих. «Kavalier Beach Club» не несе відповідальність за травми отримані через недбалість супроводжуючих осіб чи неповнолітніх відвідувачів.

33. Особам, які мають ознаки інфекційних хвороб шкіри, відкриті рани, ознаки інших видів захворювань, а також ознаки недостатньої особистої гігієни, забороняється відвідувати «Kavalier Beach Club». Відвідувачі, що порушили дане правило і завдали шкоди здоров’ю інших відвідувачів закладу, несуть адміністративну відповідальність.

34. Забороняється гойдатись у кріслі-коконі. У випадку отримання травм через неправильне використання крісла-кокона, адміністрація «Kavalier Beach Club» відповідальності не несе.

35. При ознаках нездужання або травмах відвідувач повинен звернутися в адміністрацію «Kavalier Beach Club». Адміністрація «Kavalier Beach Club» не несе відповідальності за травми і пошкодження, що сталися внаслідок недотримання і порушення даних Правил відвідування «Kavalier Beach Club»

36. В користування басейну не входить обовязкова видача парасоль до кожного лежака. Гості можуть користуватися парасолями у вільному доступі, про перенесеня парасоль до необхідних лежаків, можуть звернутися за допомогою до рятувальників.

37 У випадку завдання матеріальних збитків «Kavalier Beach Club» відвідувач зобов’язаний відшкодувати дані збитки у повному обсязі.

38. Отримавши браслет, відвідувач погоджується з Правилами відвідування аквапарку «Kavalier Beach Club» і зобов’язується їх виконувати.

39. У Випадку недотримання даних правил відвідувачами «Kavalier Beach Club» адміністрацією можуть стягуватись штрафні санкції.

40. Квитки, придбані онлайн через нашу систему бронювання https://booking.kavalier.com.ua поверненню не підлягають.